--------------------------------------------------------------------------------------------

Okresní soutěž

Štípa - FC Tescoma Zlín - 2:21

25. května 2011 v 17:58 | R. Kvěťák
V pondělí 23.května 2011 se ve 13. kole Okresní soutěže utkali zlínští hráči v 16.00 hod. na hřišti ve Štípě s domácím týmem. Od začátku bylo jasné, kdo je na hřišti pánem a tentokrát šlo jen o to, na jakém čísle se brankostroj zastaví. Snahu domácím hráčům nelze odepřít, ale bohužel pro ně, kvalitou na naše hráče nestačili. Konečné skóre 2:21 mluví za vše a to ještě mohou kluci ze Štípy děkovat svému výbornému brankáři, že branek v jejich síti nebylo víc. Obě obdržené branky za záda Davida Šťasty padly až za rozhodnutého stavu, kdy náš tým vlastně nebránil.

Branky FC Tescomy Zlín: Fusek 7, Slaměna 3, D. Kolář 2, M. Gazda 2, K. Gazda 2, Kadrle 2, Kvěťák, Pafka a Uhřík.

Mladcová - Tescoma Zlín 3:8

21. května 2011 v 22:35 | R. Kvěťák
V úterý 17.5.2011 se hráči FC Tescomy Zlín utkali na Mladcové v dalším zápase Okresní soutěže s domácí Mladcovou. Po většinu času byli zlínští na hřišti lepším týmem a svého soupeře přehrávali. Jen to zpočátku nedokázali vyjádřit brankově a tak byl ještě v 15.minutě stav 2:1 pro Tescomu. Do poločasu ale kluci přidali ještě další tři branky a utkání vlastně rozhodli. Domácí mohli ve 40.minutě z penalty snížit, ale exekutor pokutového kopu bránu netrefil. Naopak naši kluci odskočili až na rozdíl pěti branek. Potom však trochu polevili a snaživý soupeř toho okamžitě využil a vstřelil dvě branky. Poslední slovo však měli přece jenom zlínští hráči. Mladcová - Tescoma Zlín 3:8.
Branky Zlína: Mikulka - 3, Kadrle, M. Gazda, Kaláb, Pafka a Fusek

Sraz na zápas

17. května 2011 v 7:58 | R. Kvěťák
V úterý 17.5.2011 odehrajeme další utkání, tentokrát s Mladcovou. Sraz v 15.30 hod. na Mladcové.

FC Tescoma Zlín - Tlumačov 11:1

2. května 2011 v 23:41 | R. Kvěťák
V pondělí 2.4. 2011 na hřišti na Mladcové odehráli naši kluci další mistrovské utkání, tentokrát v 10.kole Okresní soutěže hostili celek z Tlumačova. Po celé utkání zlínští předváděli moderní fotbal, okořeněný pěknými akcemi a vstřelenými góly. Soupeř se dostal za celé utkání do jediné šance, tu ale v 9. minutě proměnil. Naopak Tescoma si vypracovávala jednu šanci za druhou, ale přes zhuštěnou obranu se ne vždy prosazovala. Přesto utkání naprosto s přehledem zvládla a svému soupeři nasázela 11 branek. Utkání tak skončilo vysokým vítězstvím domácích 11:1 (poločas 4:1).

Branky FC Tescomy Zlín: J.Kolář 3, Pafka 2, Mikulka, Kvěťák, D. Kolář, Fusek, Malina, Kaláb

SK Louky - FC Tescoma Zlín 2:10

2. května 2011 v 23:18 | R. Kvěťák
Ve čtvrtek 28.4.2011 se v 9.kole Okresní soutěže žáků utkala FC Tescoma Zlín na hřišti ve Zlíně - Loukách s domácím týmem. Zlínští šli velmi brzy do dvoubrankového vedení, ale pak se domácímu týmu podařilo snížit na rozdíl jedné branky a žlutomodré potom tak trochu potrápili. Do poločasu však hráči Tescomy přece jen zabrali a skóre navýšili na 1:5. Ve druhém poločase byl obraz hry stejný, domácí se snažily zastavovat nájezdy našich "nulek", ale dařilo se jim to jen z části. Tescoma nakonec s přehledem porazila snaživý domácí tým 2:10.

17.Malina Martin
18.Kolář Jakub..................................................................................

Rozpis jarní části Okresní soutěže ml.žáků

28. března 2011 v 22:13 | R. Kvěťák

Lhota u Malenovic – FC Tescoma Zlín 0:29

18. října 2010 v 21:47 | R. Kvěťák
V neděli 17.10.2010 v pravé poledne nastoupili ve Lhotě u Malenovic hráči FC Tescomy Zlín k poslednímu zápasu podzimní části Okresního přeboru mladších žáků. Ani tentokrát soupeř náš tým zdaleka neprověřil. Od začátku utkání byl na hřišti jen jeden tým a byl to ten ze Zlína. Kluci si pohrávali s domácími jako kočka s myší
a konečný výsledek 0:29 je toho důkazem. Opět jsme se přesvědčili, že taková utkání našim klukům nic nedají, snad jen to, že s obrovskou chutí střílejí jeden gól za druhým. To je ale všechno. Bohužel, pravděpodobně velmi totožná utkání nás čekají i na jaro. Uvidíme, zda-li alespoň náš celek prověří v úterý 19.10.2010 v přátelském utkání žáci Slušovic.

16. října 2010 v 22:07 | R. Kvěťák
V dohrávce 1. kola Okresního přeboru mladších žáků nastoupili ve čtvrtek 14.10.2010 naši kluci proti svému soupeři ze Žlutavy. V dalším jednoznačném utkání si kluci s protivníkem v pohodě poradili a v tréninkovém tempu mu nasázeli dvaadvacet branek (polačas 0:13). Zlínští hráči se opět střídali na různých postech a svého soupeře skoro vůbec nepustili na vlastní polovinu. Ještě většímu přídělu zabránil, ve druhé půli výborně chytající, žlutavský brankář.
Góly: Jakub Kolář - 5, Martin Mikulka - 3, Patrik Slaměna - 3, Daniel Kolář - 3, David Dostálek 2, Kryštof Gazda - 2, Radek Kvěťák - 1, Lukáš Kadrle - 1, Lukáš Kaláb - 1, Tobiáš Keprt - 1.

Dohrávka ve Žlutavě

13. října 2010 v 23:47 | R. Kvěťák
Ve čtvrtek 14.10.2010 od 16.00 hod. dohrávají zlínští odložené utkání 1.kola Okresního přeboru ml. žáků ve Žlutavě. Sraz je na hřišti v 15.30 hod.

FC Tescoma Zlín - Štípa 28:0

6. října 2010 v 8:36 | R. Kvěťák
V pondělí 4.10.2010 sehráli zlínští hráči další mistrovské utkání Okresního přeboru mladších žáků. Tentokrát na Mladcové hostili tým ze Štípy. Opět se ukázalo, že i když hrajeme soutěž s žáky, nemáme v okolí konkurenci a takovéto zápasy našim klukům vůbec nic nedají. V tréninkovém tempu naši se soupeřem po celý zápas hráli "bago" a naprosto bez problémů zvítězili vysoko 28:0!!!! Většina hráčů si na hřišti vyzkoušela několik postů, na kterých v životě nehrála, ale i tak to vůbec nebylo poznat. Jen je mi trochu líto brankáře Davida Šťasty, který v takovém utkání snad mohl zůstat doma a nemusel v brance zmrzat .
Branky: Mikulka 6, Kolář D. 4, Gazda M. 4, Kvěťák 3, Kolář J. 2, Vozník 2, Gazda K. 2, Kadrle 1, Slaměna 1, Keprt 1, Kaláb 1, Dostálek 1.

Mladcová - FC Tescoma Zlín 0:13

3. října 2010 v 21:25 | R. Kvěťák
Ve čtvrtek 30.září 2010 se utkali naši kluci v dohrávce 5.kola Okresního přeboru mladších žáků na Mladcové s domácím týmem. Soupeř odolával až do 7.minuty, kdy Radek Kvěťák prošel celým hřištěm a trefil horní růžek - 1:0. V 18.minutě další branku přidal Daniel Kolář a ve 24.minutě Martin Malina dorážkou do odkryté branky zvýšil už na 3:0. Poslední branku 1.poločasu pak ve 28.minutě vstřelil Radek Kvěťák.
Do druhého poločasu nastoupili zlínští hráči opět aktivně a ve 32.minutě vyslal prudkou střelu na brankáře domácích Matěj Gazda a Martin Malina šťastně tečoval - 5:0. U dalších dvou branek byl ve 43.minutě Patrik Slaměna. Tu první dal sám a druhou připravil pro Lukáše Kalába, pro kterého nebyl už problém trefit prázdnou bránu - 7:0. Další slepené branky pak padly v 52.minutě. Nejprve se v závaru nejlépe orientoval Lukáš Kadrle a potom Jakub Kolář nedal žádnou šanci brankáři střelou pod horní tyčku - 9:0. Na desátou branku "žlutomodrých" jsme čekali do 57.minuty, kdy střelu Patrika Slaměny tečoval před brankou Lukáš Kadrle. Ve stejné minutě pak zamířil přesně k tyčce ještě Martin Mikulka. V 59.minutě dovršil "hatrick" Radek Kvěťák a o poslední zápis do statistik tohoto utkání se postaral Martin Mikulka, který tak uzavřel stav tohoto utkání na konečných 13:0 pro Tescomu Zlín.

Termín utkání s Mladcovou

25. září 2010 v 10:26 | R. Kvěťák
Protože se v úterý 28.9.2010 zúčastní naši kluci turnaje v Uherském Hradišti, bylo jejich plánované utkání Okresního přeboru mladších žáků s Mladcovou přesunuto na čtvrtek 30.9.2010 v 16.00 hod. Místo zápasu zůstává stejné - Mladcová!

Tlumačov - FC Tescoma Zlín 1:15

20. září 2010 v 20:28 | R. Kvěťák
K dalšímu zápasu Okresního přeboru mladších žáků odcestovali v neděli 19.září 2010 žlutomodří do Tlumačova. Domácí zlínskému týmu vzdorovali jen do 7.minuty utkání. Potom se rozjel zlínský brankostroj, který svému soupeři "nasázel" patnáct gólů. Tlumačovu se podařilo potrestat jednu z mála chyb našich hráčů a do zápisu o utkání si připsali čestný úspěch. I tak ale skončilo utkání vysokým vítězstvím FC Tescomy Zlín 15:1.
Branky Zlína: Lukáš Kaláb - 3, Radek Kvěťák - 3, Tomáš Uhřík - 3, Jakub Kolář - 2, Martin Malina - 1, Matěj Gazda - 1, David Dostálek - 1, Martin Mikulka - 1.

FC Tescoma Zlín - SK Louky 11:1

20. září 2010 v 19:45 | R. Kvěťák
Ve fotbalové sezóně 2010/2011 čeká hráče ročníku 2000 nová soutěž. Ke svému prvnímu mistrovskému utkání totiž nastoupili ve 2.kole Okresního přeboru mladších žáků 13.září 2010 zlínští hráči ročníku 2000 od 16.00 hod na Mladcové proti týmu SK Louky. V celkem jednoznačném utkání si zlínští se svým soupeřem snadno poradili a zvítězili vysoko 11:1. Branky FC Tescomy Zlín - 3x Jakub Kolář, 2x Lukáš Kaláb a 1x Martin Mikulka, Radek Kvěťák, Tomáš Uhřík, Patrik Slaměna, Matěj Gazda a Martin Malina.

Rozpis utkání okresního přeboru mladších žáků sezóny 2010/2011

28. července 2010 v 21:50 | R. Kvěťák
Sezóna 2010/2011 nám pomalu začne a tak zveřejňuji rozpis všech utkání Okresní soutěže mladších žáků, kterou naši kluci budou hrát:

5. června 2009 v 12:32 | R. Kvěťák
Ve středu 3.června 2009 sehráli fotbalisté FC Tescomy Zlín ročníku 2000 zatím nejlehčí utkání Okresní soutěže sk. "B". Na domácím hřišti na Vršavě,v 17. kole této soutěže, zcela jednoznačně přehráli svého soupeře z Veselé . Hosté, kteří přijeli do Zlína oslabeni o některé hráče, prohrávali již od 20-té vteřiny zápasu, když se po samostatné akci a následné nechytatelné střele prosadil Malina. Ve 4.minutě další parádní střelou zvýšil na 2:0 M. Gazda a v 7.minutě se ze středu prosadil Slaměna - 3:0. Za minutu pak posledně jmenovaný hráč "nabil" J. Kolářovi a ten nekompromisně navýšil skóre na 4:0. Ve 12.minutě se prosadil další střední záložník, Mikulka natáhl ke své "jedovce" a i když byla mířena přesně doprostřed brány, gólman hostů ji neměl šanci udržet - 5:0. V 15.minutě zahrávali zlínští Mikulkou rohový kop a Pafka hlavou zvýšil na 6:0. Za další minutu přesně k tyčce zamířil M.Gazda a hned po rozehrání vybojoval míč J. Kolář, prošel středem hřiště a další přesně mířenou ránou zvýšil na 8:0. V 19.minutě pak nádherně obstřelil obránce M. Gazda a na jeho přesnou střelu gólman ani nezareagoval - 9:0. Stejný hráč pak uvolnil J. Koláře, který další svou dělovkou zvýšil už na 10:0. Ve 21.minutě si to J. Kolář zopakoval, tentokrát mu zprava přihrával Kaláb - 11:0. Ve 23.minutě si s míčem na pravé straně pohrál Keprt a jeho přesnou přihrávku zužitkoval Mikulka ve dvanáctý gól svého týmu. Minutu před koncem poločasu se pak individuální akci blýskl na levé straně K. Gazda a po jeho přihrávce se Pafka už nemohl mýlit. Upravil tak poločasové skóre na 13:0.
Do druhé časti hry naši opět vletěli na svého soupeře jako uragán, a stejně jako v poločase prvním, taktéž již hned v 1. minutě lovil gólman hostů míč ze sítě - po přihrávce Slaměny zvýšil na 14:0 Kaláb. Za další minutu pak Slaměnovu střílenou přihrávku dopravil do sítě Těšík - 15:0. Ve 30.minutě pak zaváhala domácí obrana a dovolila hostům čestný úspěch - 15:1. Za další minutu se lovil míč ale z opačné sítě, když Těšík našel úplně volného J. Koláře a ten se opět nemýlil - 16:1. Ve 32.minutě se pak uvolnil K. Gazda, jeho snažení hosté zmařili jen za cenu faulu. K nařízené penaltě se postavil Mikulka a zvýšil na 17:1. Ve 33.minutě vyvezl z obrany míč Kvěťák a namířil svou střelu pod břevno - 18:1. Potom se po další samostatné akci prosadil Kaláb a bylo to 19:1. Na dlouhé minuty to ale bylo všechno. Naši mírně polevili, snad docházeli už i síly po náročném včerejším zápase s Brumovem. Sice se snažili, stříleli, ale většinou nepřesně. Až tři minuty před koncem zápasu se na pravé straně prosadil Kaláb a Slaměna uzavřel skóre zápasu na 20:1. Zrodila se tak naše nejvyšší výhra v Okresní soutěži.

FC Tescoma Zlín - 1.SK Metropol Podkopná Lhota 3:1

2. června 2009 v 11:28 | R. Kvěťák
V dohrávce 16.kola Okresní soutěže skupiny "B" přivítali v pátek 29.května 2009 na "umělce" ve Zlíně na Vršavě malí fotbalisté FC Tescomy Zlín celek 1.SK Metropol Podkopná Lhota. Již výsledek z podzimního utkání 2:3 pro zlínské hráče, předvídal další úpornou bitvu o tři body v této soutěži. Naši hráči přistoupili k tomuto utkání zodpovědně a po několika zahozených šancí se po dobře rozehraném rohovém kopu a následné přesné hlavičce Martina Mikulky ujali vedení 1:0. Pak pohračoval tuhý boj o každý míč a přehlídka zahozených šancí. Hostům se podařilo velmi šťastně vyrovnat, když brankářův výkop nezachytili ani obránci ani David Šťasta a skákající míč se ocitl v naší bráně - 1:1. Tak skončil i první poločas. Do druhé části hry naši po důrazné domluvě trenérů vstoupili o něco agresivněji. Hru roztahovali častěji po křídlech a odměnou jim byly dva krásné góly Jakuba Koláře, kterému krajní záložníci z obou stran připravili palebné pozice. A protože Podkopná Lhota se na vstřelení dalšího gólu už nezmohla, skončilo utkání vítězstvím 3:1 ve prospěch domácího týmu ze Zlína.

POZOR!!! Opět změna termínu utkání s P. Lhotou

27. května 2009 v 8:16 | R. Kvěťák
Utkání mezi FC Tescoma Zlín a Podkopnou Lhotou se nakonec uskuteční až v pátek 29.května 2009 v 17.00 hod!!! Sraz všech nominovaných je v 16.15 hod!!!
Ve středu ani ve čtvrtek trénink není!!!

POZOR!!! Změna termínu zápasu s Podkopnou Lhotou

22. května 2009 v 16:01 | R. Kvěťák
Zápas s Podkopnou Lhotou se přesouvá z důvodu obsazené hrací plochy ze středy 27.5. 2009 na čtvrtek 28.5.2009 v 16.30 hod!!! Ve středu je tedy volno!