Fotbalové stránky FC Fastav Zlín, ročník 2000

--------------------------------------------------------------------------------------------

Moravskoslezská liga U 14 - jih

Tabulka soutěže ročníku 2013/2014

22. června 2014 v 21:53 | R. Kvěťák

Výsledky zápasu jarní části soutěže 2013/2014

22. června 2014 v 21:49 | R. Kvěťák

FC FASTAV ZLÍN – FC SLOVÁCKO 3:3

9. prosince 2013 v 19:18 | R. Kvěťák
Ve středu 13.listopadu 2013 se odehrálo na "umělce" na Baťově další derby. Zlínští přivítali na svém náhradním hřišti tým 1.FC Slovácka. Všichni se na tento zápas velmi těšili a očekávali, jak bude konfrontace těchto týmů vypadat. Domácí nastoupili odhodlaně, ale soupeř z Uherského hradiště z počátku měl míč více na svých kopačkách a dostával se i do šancí. V bráně nás však podržel výborný Lumír Číž a kluci pochopili, že musí přidat důraz a začít si více věřit. Jakmile to pochopili, rázem hra vypadal úplně jinak. Hrál se pohledný fotbal na obě strany, hosté byli techničtější, domácí o to bojovnější. Žlutomodří dokonce po poločase vedli 3:1 a do druhé půle se čekal tuhý boj. Ještě 10 minut před koncem drželi houževnatí domácí dvoubrankový náskok, ale protože se stále více dostavovala únava, přestali hráči plnit pokyny trenéra a tak nuceně muselo udeřit. Nejprve přišlo snížení a v zápětí i srovnání stavu. Kdo si myslel, že to naše hráče položí, velmi se zmýlil. Ba naopak. Ke konci utkání si kluci hrábli až na dno a dokonce sahali i po vítězství. Jenže po jasném faulu v malém vápně, kdy dva obránci doslova sejmuli v jasné šanci našeho útočníka, však zůstala píšťalka pana rozhodčího měmá. Poté už se nic zajímavého na hřišti nestalo a tak se oba celky, nakonec asi zaslouženě, rozešli smírně 3:3.
Určité zlepšení bylo ke konci podzimní části už vidět, no ale pracovat je stále na čem. Přes zimu pořádně potrénujeme a na jaro to bude zase lepší.

FC FASTAV ZLÍN - FC SLOVÁCKO 3:3 (3:1)
Branky FC Fastavu Zlín: Kolář J., Slaměna, Zajíček

Sestava FC Fastav Zlín: Číž - Gerža, Vítek, Vozník, Gazda K. - Uhřík, Kolář J., Slaměna - Blanař, Zajíček, Gazda M. (Kaláb, Mikulka, Kvěťák, Hrdlička)

SK LÍŠEŇ – FC FASTAV ZLÍN 0:1

8. prosince 2013 v 22:06 | R. Kvěťák
V sobotu 2.listopadu odcestovali naši kluci do Brna, kde se na hřišti v Podolí utkali s domácí Líšní. Na promáčeném a kluzkém terénu šli zlínští brzy do vedení, a v prvním poločase kontroloval dění na hřišti. Ve druhé půli ale domácí tým přidal, nevzdal se a snažil se o vyrovnání. Naši kluci přestali plnit příkazy trenérů a tak se o 3 body museli strachovat až do konce. Hostům se nakonec ale přece jen podařil jednobrankový náskok uhájit.

SK LÍŠEŇ - FC FASTAV ZLÍN 0:1 (0:1)
Branka: Uhřík.

Sestava FC Fastav Zlín: Štasta - Gerža, Vozník, Vítek, Gazda K. - Pafka, Uhřík, Kolář J. - Slaměna, Gazda M., Zajíček. Střídali: Kaláb, Hrdlička, Mikulka, Kvěťák a Blanař

FC Fastav Zlín - FC Viktoria Přerov 7:0

8. prosince 2013 v 21:54 | R. Kvěťák
Netradičně ve čtvrtek 24.10.2013 a také netradičně na umělce na Baťově v Otrokovicích přivítali zlínští hráči svého soupeře z Přerova. Ve studeném podzimním počasí se hrálo na jednu branku a FC Fastav Zlín si tentokrát "pořádně zatrénoval". Svého protivníka přehrával ve všech herních činnostech a výhra 7:0 je ještě pro "Viktorku" hodně milosrdná, neboť naši fotbalisté ne všechny šance proměnili.

FC Fastav Zlín - FC Viktoria Přerov 7:0 (4:0)

Sestava FC Fastav Zlín: Pafka ( Kolář J.) - Mikulka, Vítek (Hrdlička), Vozník , Gazda K. - Uhřík, Kvěťák, Kolář J. (Kaláb), Slaměna, Gazda M.

RSM Hodonín - FC Fastav Zlín 0:8

8. prosince 2013 v 21:25 | R. Kvěťák
19. října 2013 se hráči FC Fastav Zlín utkali v Hodoníně v 11. kole moravskoslezské ligy U 14 - Jih s domácím týmem. Po celou dobu byli zlínští lepší a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Několik se jich podařilo i přesně zakončit a tak si z Hodonína vezou jasnou výhru 8:0.

RSM Hodonín - FC Fastav Zlín 0:8 (0:4)
Branky: Kaláb 2, Daněk, Uhřík, Slaměna, Pafka, Gazda M., Gerža

Sestava FC Fastav Zlín: Pafka - Gerža, Vítek, Vozník, Gazda K. - Uhřík, Kvěťák, Koláč Jakub - Kaláb, Slaměna, Gazda M. (Daněk M., Mikulka)

FC Fastav Zlín - 1.SK Prostějov 1:6

8. prosince 2013 v 21:05 | R. Kvěťák
V sobotu 12.10. 2013 sehráli zlínští hráči v Kostelci další utkání moravskoslezské ligy U - 14 jih. Tentokrát do Zlína přijel houževnatý soupeř z Prostějova. Hosté se na zápas podstatně lépe připravili a tak domácí bohužel po celou dobu tahali za kratší konec. Ne že by se kluci nesnažili, ale bohužel tentokrát na svého soka neměli a prohráli 1:6.

FC Fastav Zlín - 1.SK Prostějov 1:6
Branka Zlína: Zajíček

Sestava Zlína: Šťasta - Gerža, Mikulka, Vozník, Gazda K. - Uhřík, Kvěťák, Kaláb - Slaměna, Gazda M.(Daněk)

FC Slovan Havlíčkův Brod - FC Fastav Zlín 1:1

19. října 2013 v 22:16 | R. Kvěťák
K zápasu 9.kola Moravskoslezské ligy U-14 jih odcestovali zlínští hráči v neděli 6.10. 2013 do Havlíčkova Brodu. Tady sehráli dost nešťastné utkání, neboť šli celkem rychle do vedení, ale záhy o něj přišli. Potom se hra přelévala z jedné strany na druhou, hosté byli sice fotbalovější, ale k brance to nevedlo. Nejblíže byli hosté ke gólu po hlavičce Radka Kvěťáka, ta však jen lehce olízla břevno domácí branky. I ve druhé půli se oba dva týmy snažili o rozhodující branku, ale oba gólmani své celky podrželi. Hosté měli dokonce i štěstí, neboť za Davidem Šťastou zazvonila i tyčka. A protože žádnou další nabídnutou šanci ani jeden ze soupeřů nevyužil, musel se spokojit každý jen s jedním bodem.

FC Slovan Havlíčkův Brod - FC Fastav Zlín 1:1 (1:1)
Branka Zlína: Kaláb

Sestava FC Fastav Zlín: Šťasta - Gerža, Uhřík, Vozník, Gazda K. - Daněk, Kaláb, Kvěťák - Zajíček, Blanař, Gazda M. (Slaměna)

FC Fastav Zlín - MFK Vyškov 2:1

19. října 2013 v 21:51 | R. Kvěťák
V sobotu 28.9.2013 přivítali zlínští na hřišti v Kostelci svého dalšího soupeře, tým z Vyškova. Naši hráči byli po většinu utkání lepší, svého protivníka jasně přehrávali. Hlavně v prvním poločase se skóre mohlo několikrát měnit ve prospěch domácího týmu, jenže nabídnuté šance trestuhodně zahazovali. Hosté se soustředili na bránění svého pokutového území, podnikali jen ojedinělé protiútoky a po jednom z nich šli i do vedení. Žlutomodří ještě více přidali a výsledkem byla vyrovnávací branka Lukáše Vozníka. Další šance však zůstaly nevyužity a i proto se šlo do kabin za nerozhodného stavu 1:1. Ve druhém poločase se styl hry vůbec nezměnil, domácí se snažili překonat urputnou vyškovskou obranu, ale jak postupně ubývaly síly, tak se ze hřiště vytrácela i lehkost a fotbalovost. Domácí se ale překonali a Hrdličkou nakonec vítěznou branku vstřelili a 3 body tentokrát vydřeli.

FC Fastav Zlín - MFK Vyškov 2:1 (1:1)
Branky Zlína: Vozník a Hrdlička

Sestava FC Fastav Zlín: Šťasta - Kolář D., Mikulka, Vozník, Gazda K. - Kolář J., Hrdlička, J., Kaláb - Blanař, Slaměna, Gazda M. (Kadrle)

FC Fastav Zlín - MSK Břeclav 9:0

19. září 2013 v 20:22 | R. Kvěťák
V sobotu 14.září 2013 do Zlína přijel tým z Břeclavi. Za uplakaného počasí a na velmi kluzké trávě, se od začátku hrálo většinou na polovině hostů. Domácí dobývali břeclavskou obranu a brzy šli po pěkné akci do vedení. Krásný pas Tomáše Uhříka a pěknou přihrávku Davida Blanaře proměnil Radek Kvěťák. Hosté podnikali jen rychlé a nutno podotknout, že nebezpečné brejky. A nebýt několika vynikajících zákroků "brankáře" Jakuba Koláře (normálně nastupuje na postu středního záložníka!), asi by průběh zápasu vypadal úplně jinak. Jenže střelecké kopačky si do tohoto zápasu obul Adam Zajíček, který 5x! ještě do poloviny utkání rozvlnil síť za zády břeclavského gólmana. O zápasu tak bylo de facto rozhodnuto. Po poločasu už "ševci" drželi náskok, přidali ještě další tři góly a s přehledem zvítězili 9:0.

FC Fastav Zlín - MSK Břeclav 9:0 (6:0)
Branky: Zajíček 5x, Kvěťák 2x, D. Kolář a Hrdlička

Sestava FC Fastav Zlín:
J. Kolář - K. Gazda, Vítek, Mikulka, D. Kolář - Uhřík, Kvěťák, Hoferek (40.min. Hrdlička) - M. Gazda (36.min. Daněk), Zajíček, Blanař

FC FASTAV ZLÍN – FC VYSOČINA 2:0

15. září 2013 v 0:42 | R. Kvěťák
V 5.kole mistrovské soutěže hostili v sobotu 7.9.2013 zlínští hráči na hřišti v Kostelci tým z Jihlavy. Obavy, jestli se kluci oklepou z gólového přídělu v Brně, se naštěstí nepotvrdili, neboť kluci tentokrát svého soupeře po většinu utkání přehrávali. K vidění bylo konečně z naší strany i hodně pěkných fotbalových akcí. Naši hráči všichni makali naplno a ještě k tomu přidali i důraz, což někteří hráči z Vysočiny velmi těžce nesli. Škoda jen, že se kluci nedostali do častějšího zakončení a tak to někdy vypadalo, že chtěli pomocí přihrávek balón do branky skoro dotlačit. Zaslouženě si ale do tabulky připisují další 3 body za výhru 2:0.

FC FASTAV ZLÍN - FC VYSOČINA 2:0 (1:0)
Branky: Kaláb, Mikulka

Sestava FC Fastav Zlín:
Šťasta - Kolář D., Vítek, Vozník (40.min. Mikulka), Daněk (36.Kvěťák) - Uhřík, Kolář J., Pafka - Kaláb, Slaměna, Hoferek (45.min. Blanař).

FC ZBROJOVKA BRNO – FC FASTAV ZLÍN 6:0

15. září 2013 v 0:16 | R. Kvěťák
Ve středu 4. září 2013 odcestovali zlínští hráči do Brna, kde s domácí Zbrojovkou v Řečkovicích předehrávali 15. kolo Moravskoslezské ligy U 14 - jih. Zbrojovka nám však uštědřila pořádnou lekci, neboť od prvního hvizdu rozhodčího byla jednoznačně lepším týmem a našim hráčům toho moc nedovolila. Zlínské hráče totiž přehrávala jednoznačně ve všech herních činnostech a střílela nám jednu branku za druhou. A kdyby domácí měli přesnější mušku, byla by už tak potupná prohra 6:0 ještě vyšší. No kluci, takže máte na čem zapracovat!

FC ZBROJOVKA BRNO - FC FASTAV ZLÍN 6:0 (3:0)

Sestava FC Fastav Zlín:
Číž - Ondruš (36.min. Gerža), Vítek, Vozník, Gazda M. (28.min. Blanař)) - Uhřík, Kvěťák (36.min. Kolář D.), Kolář J. - Slaměna (40.min Hoferek), Zajíček (40.min. Kaláb), Pafka

FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ - FC FASTAV ZLÍN 1:3

14. září 2013 v 23:59 | R. Kvěťák
Ve středu 2.9. 2013 odcestovali zlínští hráči do Velkého Meziříčí. Zápas ale nezačali vůbec dobře a také proto museli dohánět jednogólové manko z prvního, ne moc povedeného poločasu. O přestávce měli trenéři svým svěřencům co říct a ti si to vzali k srdci. Po mírných úpravách v sestavě kluci konečně zabrali a ve druhé polovině utkání měli jasně navrch. Třemi brankami utkání otočili a zaslouženě si tak připsali do tabulky další 3 body.

FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ - FC FASTAV ZLÍN 1:3 (1:0)
Branky FC Fastav Zlín: Uhřík 2x, Hoferek

Sestava FC Fastav Zlín:
Číž - Pafka, Mikulka, Vítek, Vozník - Uhřík, Kolář J., Kvěťák - Kaláb, Slaměna, Gazda M.
Střídali: Kolář D., Daněk, Hoferek, Blanař, Janota.

FC FASTAV ZLÍN – SPARTA BRNO 6:2

14. září 2013 v 23:59 | R. Kvěťák
V sobotu 24.srpna 2013 jsme v Kostelci přivítali brněnskou Spartu. Naši hráči od začátku utkání hostující tým převyšovali ve všech herních činnostech a utkání s přehledem ovládli. Sparta se po jasném prvním poločasu sice snažila do utkání vrátit, když naši hráči trochu polevili a vstřelila hned zkraje druhé části hry dvě branky. Zlínští hráči však podle hesla "povolíš, přitáhneš" opět přidali na tempu, zpřesnili kombinaci a výsledek se brzy dostavil. Brněnský brankář totiž musel ještě taktéž 2x lovit míč ze sítě své branky a bylo rozhodnuto.

FC FASTAV ZLÍN - SPARTA BRNO 6:2 (4:0)
Branky Zlína: Uhřík 2, Kvěťák, Zajíček, Kaláb a 1x vlastní

Sestava FC Fastav Zlín:
Šťasta - Vozník, Vítek, Mikulka, Gazda M. - Uhřík, Kolář, Kvěťák - Blanař, Zajíček, Slaměna.
Střídali: Pafka, Kaláb, Kolář D., Hoferek a Vyoral

FC FASTAV ZLÍN – SC ZNOJMO 2:0

14. září 2013 v 23:24 | R. Kvěťák
Ani v dohrávce 1.kola nejvyšší soutěže starších žáků Moravskoslezské ligy U 14 - jih neokusili hráči Fastavu Zlín hořkost porážky a na domácím hřišti v Kostelci si celkem v pohodě poradili se Znojmem.
Dvěma rychlými góly hned zkraje zápas rozhodli a potom, jestli se to tak dá říct, už zápas jen kontrolovali.
Jak řekl trenér Petr Slončík, spokojeni můžeme být s prvním poločasem, ale v druhé půli už chybělo z naší strany více hezkých fotbalových momentů.

FC FASTAV ZLÍN - SC ZNOJMO 2:0 (2:0)
Branky: Slaměna, Hoferek.

Sestava FC Fastav Zlín:
Číž - Ondruš, Vítek, Mikulka, Vozník (40.min. Gazda M.) - Uhřík, Kolář J., Kvěťák (40.min Pafka) - Hoferek (36.min. Blanař), Slaměna (36.min Zajíček), Kaláb (40.min Kolář D.).

SK HS KROMĚŘÍŽ – FC FASTAV ZLÍN 3:5

14. září 2013 v 22:58 | R. Kvěťák
V neděli 19.srpna 2013 sehráli naši hráči první mistrovské utkání na velkém hřišti a zároveň také i nové sezóny. Pod vedením nových trenérů Petra Slončíka a Radka Matulíka sehráli ale zlínští na stadionu v Kroměříži trochu "divoké" utkání. Nejprve šli totiž velmi snadno do dvoubrankového vedení, které však svým ledabylým přístupem do poločasu ztratili. Hned zkraje druhé půle dokonce domácí utkání otočili na 3:2, ale naštěstí naši hráči zabojovali a třemi brankami převážili misku vah na svou stranu a rozhodli tak o osudu celého utkání.
Bylo vidět, že hra na celém hřišti je úplně jiná, než na polovině, jak tomu bylo v mladších žácích. A trenéry čeká ještě opravdu hodně práce. Takže držíme pěsti!

SK HS KROMĚŘÍŽ - FC FASTAV ZLÍN 3:5 (2:2)
Branky Zlína: Zajíček 3, Kolář J., Uhřík

Sestava FC Fastav Zlín:
Číž - Vítek, Vozník, Mikulka (50.min. Kolář D.), Gazda (50.min. Ondruš) - Uhřík, Pafka (36.min. Kvěťák), Kolář J. - Blanař (36.min. Kaláb), Zajíček, Slaměna (46.min. Hoferek).

Rozpis zápasů 2013 / 2014

16. srpna 2013 v 15:55 | R. Kvěťák
Zde vám uložím odkaz na rozpis zápasů na novou sezónu v naší skupině.
Odkaz taktéž vždy najdete v sekci Aktuální odkazy na levé straně našeho blogu.

 
 

Reklama