Fotbalové stránky FC Fastav Zlín, ročník 2000

--------------------------------------------------------------------------------------------

Prosinec 2013

Šťastný a veselý rok 2014

31. prosince 2013 v 21:38 | R. Kvěťák
Hodně štěstí, zdraví a nejen sportovních úspěchů v roce 2014

Veselé Vánoce

24. prosince 2013 v 20:27 | R. Kvěťák |  Ostatní
Nejen sportovcům přeji krásné a pohodové prožití vánočních svátků !!!!!


FC FASTAV ZLÍN – FC SLOVÁCKO 3:3

9. prosince 2013 v 19:18 | R. Kvěťák |  Moravskoslezská liga U 14 - jih
Ve středu 13.listopadu 2013 se odehrálo na "umělce" na Baťově další derby. Zlínští přivítali na svém náhradním hřišti tým 1.FC Slovácka. Všichni se na tento zápas velmi těšili a očekávali, jak bude konfrontace těchto týmů vypadat. Domácí nastoupili odhodlaně, ale soupeř z Uherského hradiště z počátku měl míč více na svých kopačkách a dostával se i do šancí. V bráně nás však podržel výborný Lumír Číž a kluci pochopili, že musí přidat důraz a začít si více věřit. Jakmile to pochopili, rázem hra vypadal úplně jinak. Hrál se pohledný fotbal na obě strany, hosté byli techničtější, domácí o to bojovnější. Žlutomodří dokonce po poločase vedli 3:1 a do druhé půle se čekal tuhý boj. Ještě 10 minut před koncem drželi houževnatí domácí dvoubrankový náskok, ale protože se stále více dostavovala únava, přestali hráči plnit pokyny trenéra a tak nuceně muselo udeřit. Nejprve přišlo snížení a v zápětí i srovnání stavu. Kdo si myslel, že to naše hráče položí, velmi se zmýlil. Ba naopak. Ke konci utkání si kluci hrábli až na dno a dokonce sahali i po vítězství. Jenže po jasném faulu v malém vápně, kdy dva obránci doslova sejmuli v jasné šanci našeho útočníka, však zůstala píšťalka pana rozhodčího měmá. Poté už se nic zajímavého na hřišti nestalo a tak se oba celky, nakonec asi zaslouženě, rozešli smírně 3:3.
Určité zlepšení bylo ke konci podzimní části už vidět, no ale pracovat je stále na čem. Přes zimu pořádně potrénujeme a na jaro to bude zase lepší.

FC FASTAV ZLÍN - FC SLOVÁCKO 3:3 (3:1)
Branky FC Fastavu Zlín: Kolář J., Slaměna, Zajíček

Sestava FC Fastav Zlín: Číž - Gerža, Vítek, Vozník, Gazda K. - Uhřík, Kolář J., Slaměna - Blanař, Zajíček, Gazda M. (Kaláb, Mikulka, Kvěťák, Hrdlička)

SK LÍŠEŇ – FC FASTAV ZLÍN 0:1

8. prosince 2013 v 22:06 | R. Kvěťák |  Moravskoslezská liga U 14 - jih
V sobotu 2.listopadu odcestovali naši kluci do Brna, kde se na hřišti v Podolí utkali s domácí Líšní. Na promáčeném a kluzkém terénu šli zlínští brzy do vedení, a v prvním poločase kontroloval dění na hřišti. Ve druhé půli ale domácí tým přidal, nevzdal se a snažil se o vyrovnání. Naši kluci přestali plnit příkazy trenérů a tak se o 3 body museli strachovat až do konce. Hostům se nakonec ale přece jen podařil jednobrankový náskok uhájit.

SK LÍŠEŇ - FC FASTAV ZLÍN 0:1 (0:1)
Branka: Uhřík.

Sestava FC Fastav Zlín: Štasta - Gerža, Vozník, Vítek, Gazda K. - Pafka, Uhřík, Kolář J. - Slaměna, Gazda M., Zajíček. Střídali: Kaláb, Hrdlička, Mikulka, Kvěťák a Blanař

FC Fastav Zlín - FC Viktoria Přerov 7:0

8. prosince 2013 v 21:54 | R. Kvěťák |  Moravskoslezská liga U 14 - jih
Netradičně ve čtvrtek 24.10.2013 a také netradičně na umělce na Baťově v Otrokovicích přivítali zlínští hráči svého soupeře z Přerova. Ve studeném podzimním počasí se hrálo na jednu branku a FC Fastav Zlín si tentokrát "pořádně zatrénoval". Svého protivníka přehrával ve všech herních činnostech a výhra 7:0 je ještě pro "Viktorku" hodně milosrdná, neboť naši fotbalisté ne všechny šance proměnili.

FC Fastav Zlín - FC Viktoria Přerov 7:0 (4:0)

Sestava FC Fastav Zlín: Pafka ( Kolář J.) - Mikulka, Vítek (Hrdlička), Vozník , Gazda K. - Uhřík, Kvěťák, Kolář J. (Kaláb), Slaměna, Gazda M.

RSM Hodonín - FC Fastav Zlín 0:8

8. prosince 2013 v 21:25 | R. Kvěťák |  Moravskoslezská liga U 14 - jih
19. října 2013 se hráči FC Fastav Zlín utkali v Hodoníně v 11. kole moravskoslezské ligy U 14 - Jih s domácím týmem. Po celou dobu byli zlínští lepší a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Několik se jich podařilo i přesně zakončit a tak si z Hodonína vezou jasnou výhru 8:0.

RSM Hodonín - FC Fastav Zlín 0:8 (0:4)
Branky: Kaláb 2, Daněk, Uhřík, Slaměna, Pafka, Gazda M., Gerža

Sestava FC Fastav Zlín: Pafka - Gerža, Vítek, Vozník, Gazda K. - Uhřík, Kvěťák, Koláč Jakub - Kaláb, Slaměna, Gazda M. (Daněk M., Mikulka)

FC Fastav Zlín - 1.SK Prostějov 1:6

8. prosince 2013 v 21:05 | R. Kvěťák |  Moravskoslezská liga U 14 - jih
V sobotu 12.10. 2013 sehráli zlínští hráči v Kostelci další utkání moravskoslezské ligy U - 14 jih. Tentokrát do Zlína přijel houževnatý soupeř z Prostějova. Hosté se na zápas podstatně lépe připravili a tak domácí bohužel po celou dobu tahali za kratší konec. Ne že by se kluci nesnažili, ale bohužel tentokrát na svého soka neměli a prohráli 1:6.

FC Fastav Zlín - 1.SK Prostějov 1:6
Branka Zlína: Zajíček

Sestava Zlína: Šťasta - Gerža, Mikulka, Vozník, Gazda K. - Uhřík, Kvěťák, Kaláb - Slaměna, Gazda M.(Daněk)