--------------------------------------------------------------------------------------------

Říjen 2013

FC Slovan Havlíčkův Brod - FC Fastav Zlín 1:1

19. října 2013 v 22:16 | R. Kvěťák |  Moravskoslezská liga U 14 - jih
K zápasu 9.kola Moravskoslezské ligy U-14 jih odcestovali zlínští hráči v neděli 6.10. 2013 do Havlíčkova Brodu. Tady sehráli dost nešťastné utkání, neboť šli celkem rychle do vedení, ale záhy o něj přišli. Potom se hra přelévala z jedné strany na druhou, hosté byli sice fotbalovější, ale k brance to nevedlo. Nejblíže byli hosté ke gólu po hlavičce Radka Kvěťáka, ta však jen lehce olízla břevno domácí branky. I ve druhé půli se oba dva týmy snažili o rozhodující branku, ale oba gólmani své celky podrželi. Hosté měli dokonce i štěstí, neboť za Davidem Šťastou zazvonila i tyčka. A protože žádnou další nabídnutou šanci ani jeden ze soupeřů nevyužil, musel se spokojit každý jen s jedním bodem.

FC Slovan Havlíčkův Brod - FC Fastav Zlín 1:1 (1:1)
Branka Zlína: Kaláb

Sestava FC Fastav Zlín: Šťasta - Gerža, Uhřík, Vozník, Gazda K. - Daněk, Kaláb, Kvěťák - Zajíček, Blanař, Gazda M. (Slaměna)

FC Fastav Zlín - MFK Vyškov 2:1

19. října 2013 v 21:51 | R. Kvěťák |  Moravskoslezská liga U 14 - jih
V sobotu 28.9.2013 přivítali zlínští na hřišti v Kostelci svého dalšího soupeře, tým z Vyškova. Naši hráči byli po většinu utkání lepší, svého protivníka jasně přehrávali. Hlavně v prvním poločase se skóre mohlo několikrát měnit ve prospěch domácího týmu, jenže nabídnuté šance trestuhodně zahazovali. Hosté se soustředili na bránění svého pokutového území, podnikali jen ojedinělé protiútoky a po jednom z nich šli i do vedení. Žlutomodří ještě více přidali a výsledkem byla vyrovnávací branka Lukáše Vozníka. Další šance však zůstaly nevyužity a i proto se šlo do kabin za nerozhodného stavu 1:1. Ve druhém poločase se styl hry vůbec nezměnil, domácí se snažili překonat urputnou vyškovskou obranu, ale jak postupně ubývaly síly, tak se ze hřiště vytrácela i lehkost a fotbalovost. Domácí se ale překonali a Hrdličkou nakonec vítěznou branku vstřelili a 3 body tentokrát vydřeli.

FC Fastav Zlín - MFK Vyškov 2:1 (1:1)
Branky Zlína: Vozník a Hrdlička

Sestava FC Fastav Zlín: Šťasta - Kolář D., Mikulka, Vozník, Gazda K. - Kolář J., Hrdlička, J., Kaláb - Blanař, Slaměna, Gazda M. (Kadrle)