Fotbalové stránky FC Fastav Zlín, ročník 2000

--------------------------------------------------------------------------------------------

SK Hanácká Slavia Kroměříž - FC Fastav Zlín 3:9

23. září 2012 v 23:42 | R. Kvěťák |  Moravskoslezská liga U 13 - jih
V neděli 19.září jsme se utkali v Kroměříži v dalším, již v 7.kole Moravskoslezské ligy U 13 - jih s domácí Hanáckou Slávií. Již před začátkem soutěže jsme se v přátelském utkání přesvědčili, že kroměříští šli fotbalově nahoru. Proto jsme se vůbec nedívali, že zajíždíme k celku ze spodní části tabulky. Domácí nás z počátku hodně trápili, ale herně toho moc nepředvedli. Spíš urputně bránili a za polovinu se dostávali jen sporadicky. Ale když už se tam dostali, hrozili z rychlých brejků. Nedobytná tvrz měla ale trhliny a kdyby naši střelci mířili přesněji, tak by určitě poločas neskončil jen 1:3, ale určitě větším rozdílem. Ale těch zahozených šancí! Kluci to na Slovácko stačit nebude! Ve druhé půli se jedna část našeho týmu rozstřílela a některé akce byly "jak z partesu". Nádhernými narážečkami na jeden dotek většinou stylem "nahrej a běž" jednoznačně Zlín Kroměříž přehrával a střílel jednu branku za druhou. Na druhé polovině se však střelci trápili a opět bylo na hřišti "několik idividualit" a ne jeden tým! Je potřeba opravdu myslet týmově, nesólovat a plnit příkazy trenérů. Ti se sice snaží na tréninku naše "borce" něco naučit, ale někteří to v zápase zatím absolutně neumí prodat. Proto dnes jeden celek dnes neokusil ani slast vítězství. Nakonec si ale kluci vezou z Kroměříže další tři body, když zvítězili 9:3.