Fotbalové stránky FC Fastav Zlín, ročník 2000

--------------------------------------------------------------------------------------------

Srpen 2012

SK Prostějov - FC Fastav Zlín 9:8

27. srpna 2012 v 23:51 | R. Kvěťák |  Moravskoslezská liga U 13 - jih
V sobotu 25. srpna 2012 jsme v novém ročníku Moravskoslezské ligy odcestovali do Určic, kde svá domácí utkání hraje tým z Prostějova. K zápasu jsme odjížděli ve značně oslabené sestavě a byl obrovský problém sestavit vůbec dva kompletní týmy. To se nakonec podařilo, jen na střídání jsme si museli vypůjčit dva hráče z ročníku 2001. Proto jsme do utkání vstupovali s určitými obavami, abychom třeba neobdrželi nějaký ten debakl, obvzláště, když nám v minulé sezóně stejný soupeř uštědřil 2x porážku. Jenže naše "nulky" nechali ostych v kabině a do svého soupeře se bez nějakého respektu pustily s obrovským odhodláním. Dokonce šli i do vedení, ale brzy se začínal projevovat hráčský deficit a domácí hru i výsledek srovnali. A nakonec šťastně dvěma slepenými góly ke konci poločasu nám i odskočili. Poločas FC Fastav prohrál 6:3. To však naše hráče nesrazilo. Kluci nechali na hřišti všechno a svého soupeře řádně potrápili. Po poločase totiž prostějovské jasně přehrávali a skóre pomalu stahovali. Domácí se mnohdy museli uchýlit i k nečisté hře, která vedla k našim pokutovým kopům. Ke konci utkání zlínští hráči dokonce skóre srovnali, ale domácí si vzali vedení brzy zpět. Žlutomodří pak sevřeli domácí na vlastní polovině a snažili se o vyrovnání. Již řádně unavení "ševci" (na jednom hřišti ani nestřídali), předváděli, celkem hojné divácké návštěvě, vynikající fotbal, okořeněný několika perfektními akcemi jako z Ligy Mistrů. Domácí se jen bránili a se štěstím, i díky vynikajícím zákrokům brankářů, vítězství ubránili. Pro nás bohužel těsně, ale přece. Zklamání našich hráčů bylo sice patrné, bod by si za předvedenou hru zasloužili a remíza by zápasu slušela víc, ale takový je už fotbal.

Konečně jsme se tedy dočkali! Ne tak bodového úspěchu, jakožto soupeře, který nám byl rovnocenným sokem. Rozhodně takový fotbal dá klukům víc, než nějaký zápas s jednoznačným výsledkem o 20 branek (a někdy i mnohem víc). Naši hráči odešli z tohoto utkání sice bez bodu, ale zato se vztyčenou hlavou. A mají proč. Předvedená hra nás totiž přímo nadchla a herní výkon a odhodlání celého týmu je rozhodně příslibem do budoucna. A jak to bude vypadat, až budeme v plné sestavě? No uvidíme, nechme se překvapit!

Jednotlivá utkání:

SK Prostějov A - FC Fastav Zlín A 2:2 (Blanař, Pafka)
SK Prostějov B - FC Fastav Zlín B 4:1 (Gerža)
SK Prostějov A - FC Fastav Zlín B 1:3 (Slaměna, Kvěťák, Pafka)
SK Prostějov B - FC Fastav Zlín A 2:2 (Hrdlička, Teplý)

Sestavy FC Fastav Zlín:

Tým A: Šťasta - Sotolář, Vozník, Gazda K. - Blanař, Kvěťák, Pafka - Slaměna
Tým B: Fusek - Kadrle, Leskovjan, Gazda M. - Vítek, Kolář J., Gerža - Teplý (Hrdlička)

Celkově: SK Prostějov - FC Fastav Zlín 9:8

FC Fastav Zlín - FC Znojmo 20:1

23. srpna 2012 v 23:23 | R. Kvěťák |  Moravskoslezská liga U 13 - jih
Ve středu 22. srpna 2012 jsme na našem domácím hřišti na Mladcové přivítali, ve 2.kole Moravskoslezské ligy U13 - jih, soupeře ze Znojma. Stejně jako v neděli s Jihlavou, tak i tentokrát šli naši kluci brzy do vedení a potom udávali po většinu zápasu tempo. K vidění bylo několik velmi pohledných akcí a kdyby někteří hráči nepodlehli při zakončování akcí podcenění situace, mohla být výhra ještě větší. Největším soupeřem jim tak asi bylo opět velmi teplé slunečné počasí, které fotbalu zrovna moc nepřeje. Nakonec to však všichni kluci zvládli a znojemským hráčům přidělili na cestu slušný výprask 20:1.

Jednotlivé zápasy:

FC Fastav Zlín A - FC Znojmo A 7:0 (Slaměna 3, Kvěťák 2, Pafka, Sotolář)
FC Fastav Zlín B - FC Znojmo B 4:0 (Uhřík, Gazda M., Kubiš, Pecl)
FC Fastav Zlín A - FC Znojmo B 3:0 (Slaměna 2, Pafka)
FC Fastav Zlín B - FC Znojmo A 6:1 (Kolář J. 3, Kubiš 2, Pecl)

Sestava FC Fastav Zlín:

Tým A: Pjajko - Vítek, Sotolář, Vozník - Gazda K., Kvěťák, Slaměna - Pafka, Čihánek
Tým B: Číž - Kadrle, Uhřík, Pecl - Gazda M., Kolář J., Kubiš - Kolář D., Ondruš

Celkem: FC Fastav Zlín - FC Znojmo 20:1

FC Fastav Zlín - FKM Vysočina Jihlava 21:4

23. srpna 2012 v 22:04 | R. Kvěťák |  Moravskoslezská liga U 13 - jih
V neděli 19. srpna 2012 jsme v našem novém azylu ve Zlíně na Mladcové přivítali tým z Jihlavy. V 10.00 hod. nastoupili kluci na travnaté ploše proti týmu z Vysočiny velmi odhodlaně a brzy šli i do vedení, které postupně navyšovali. Hosté se za polovinu dostávali jen sporadicky a naše brankáře ohrožovali jen ze standadních situacích. To však bylo v první půli z jejich strany vše. Naši na hřišti panovali a nebylo pochyb, že 3 body zůstanou doma. Do druhé půle trochu trenéři zamíchali sestavou, někteří útočníci se objevili v obraně a naopak. Tímto jsme umožnili soupeři výsledek lehce zkorigovat, ale to bylo tak vše. Pochvalu zaslouží i oba rozhodčí, kteří vždy v polovině poločasu hru v "pekelné sluneční výhni" přerušili a nechali obě mužstva občerstvit. Naši hráči nakonec tedy v pohodě získali první 3 body za výhru 21:4.


Jednotlivá utkání:

FC Fastav Zlín A - FKM Vysočina Jihlava A 7:0 (Kvěťák 4, Slaměna, Malina, Pafka)
FC Fastav Zlín B - FKM Vysočina Jihlava B 2:1 (Uhřík, Kolář J.)
FC Fastav Zlín A - FKM Vysočina Jihlava 4:3 (Kvěťák 3, Leskovjan)
FC Fastav Zlín B - FLM Vysočina Jihlava A 8:0 (Čihánek 3, Kolář D. 2, Kolář J. Gazda M., Ondruš)

Sestava FC Fastav Zlín:


Tým A: Šťasta - Leskovjan, Obadal, Kadrle - Kvěťák, Gazda K., Sotolář - Slaměna, Pafka, Malina
Tým B: Fusek - Vítek, Uhřík, Kolář D. - Kolář J., Gazda M., Čihánek - Ondruš, Pecl

Celkem: FC Fastav Zlín - FKM Vysočina Jihlava 21:4
Společné foto na sezónu 2012 / 2013

23. srpna 2012 v 21:22 | R. Kvěťák |  Soupiska mužstva
FC Fastav Zlín, ročník 2000
Nahoře zleva: Kadrle Lukáš, Sotolář Jiří, Kvěťák Radek, Kolaja Lukáš, Inkush Darimaa, Vozník Lukáš, Ondruš Filip, Uhřík Tomáš, Kolář Jakub, Leskovjan Miroslav, Pafka Jiří, Slaměna Patrik
Dole zleva: Číž Lumír, Kaláb Lukáš, Gazda Kryštof, Zajíček Adam, Gerža Patrik, Kubiš Matěj, Kupka Bohuslav - trenér, Vítek Jiří, Malina Martin, Kolář Daniel, Gazda Matěj, Čihánek Martin, Fusek Jan
Dole ležící zleva: Šťasta David a Pjajko Tomáš

Nová sezóna 2012 / 2013 - rozpis a výsledky

23. srpna 2012 v 21:07 | R. Kvěťák |  Moravskoslezská liga U 13 - jih
Tak, je to opět tady. Všichni jsme se dočkali. Čas opět trochu poskočil, kluci nám zase o něco povyrostli a nová sezóna je za dveřmi. Kluci trochu potrénovali a do nového ročníku 2012/2013 jdou s jasným cílem - v konečném pořadí urvat nějakou tu medaili. FC Tescomu jsme díky novému sponzoru vyměnili za FC Fastav a trenérům se podařilo kádr opět lehce posílit o hráče, kteří budou nastupovat na tzv. "střídavý start". Takže cíl není nemožný, záleží však na mnoha okolnostech, hlavně na přístupu k tréninku a k samotným zápasům. Taktéž bude důležité, aby se našemu týmu vyhýbala různá zranění a nemoci. Takže "Hoši, hodně toho sportovního štěstíčka a jdeme na to!"
HFK Třebíč - FC Tescoma Zlín 1:47

19. srpna 2012 v 16:00 | R. Kvěťák |  Moravskoslezská liga U 12
V sobotu 9. června 2012 se již v 7.45 hod. naši kluci potkali na Vršavě, odkud odcestovali do Třebíče k poslednímu utkání Moravskoslezské ligy - jih U12 ročníku 2011/2012. Poslední celek tabulky nás přivítal na umělém trávníku a naši kluci od začátku utkání nenechali nikoho na pochybách, kdo si z tohoto utkání odveze 3 body. Otázkou pouze bylo, na jaké výši se skóre zastaví. Naši kluci ke konci utkání ještě k tomu na hřišti hledali ty hráče, kterým se nepodařilo branku vstřelit, což mnohdy vypadalo až velmi komicky. V bráně se také kluci vystřídali, aby si i gólmani zahráli a nakonec jsme si v pohodě tedy doslova "dokráčeli" k vítězství 1:47. Na jednu stranu tedy pohodové vítězství, na druhou stranu opět zápas, který našim klukům nic moc tedy nedal. Ale přece jen něco tento zápas ukázal. Jejich charakter! A ten opravdu mají!

Jednotlivá utkání:

HFK Třebíč A - FC Tescoma Zlín A 0:13 (Zajíček 4, Kolář D. 3, Kolář J. 2, Uhřík, Kadrle Gazda K., Blanař)
HFK Třebíč B - FC Tescoma Zlín B 0:10 (Kvěťák 4, Slaměna 3, Vozník 2, Leskovjan)
HFK Třebíč A - FC Tescoma Zlín B 1:12 (Kvěťák 4, Slaměna 3, Leskovjan 2, Kolaja, Teplý)
HFK Třebíč B - FC Tescoma Zlín A 0:12 (Zajíček 2, Kolář D. 2, Šťasta 2, Gazda K. 2, Uhřík 2, Kolář J., Keprt)

FC Tescoma Zlín A: Šťasta David - Kadrle Lukáš, Uhřík Tomáš, Gazda Kof, Blanař David, Kolář Jakub, Kolář Daniel, Zajíček Adam
FC Tescoma Zlín B: Pafka Jiří - Kolaja Lukáš, Vozník Radek, Gazda Matěj, Leskovjan Miroslav, Kvěťák Radek, Teplý Tomáš, Slaměna Patrik, Keprt Tobiáš.

Celkově: HFK Třebíč - FC Tescoma Zlín 1:47