Fotbalové stránky FC Fastav Zlín, ročník 2000

--------------------------------------------------------------------------------------------

Prosinec 2011

Šťastné a Veselé Vánoce

23. prosince 2011 v 9:08 | R. Kvěťák

Vám všem přeje webmaster

Přátelský miniturnaj v Uh. Hradišti

23. prosince 2011 v 8:52 | R. Kvěťák |  Přátelská utkání
V neděli 11.prosince 2011 se naši malí "tescomáci" zúčastnli takového malého, dá se říci přípravného miniturnaje, který se odehrál na pozvání týmu 1.FC Slovácko, ve Sportovní hale u hlavního stadionu v Uherském Hradišti. 3 týmy - Tescoma Zlín, Slovácko a Sigma Olomouc si zde v minizápasech vyskoušeli halový povrch ve vzájemných zápasech. Nebylo důležité, kdo vyhraje, ale aby si kluci zase pomalu zvykli na tvrdý povrch v hale. Každý tým měl vždy 2 celky, rozdělené do 2 čtverek, které se po dobu 30 minut pravidelně v dvouminutových cyklech střídali a každá čtveřice si skóre hlídala sama. V prvním utkání se utkal první náš tým se Slováckem a zvítězil 7:4. Hned vzápětí druhý tým také zabojoval a také vyšel z tohoto souboje vítězně, tentokrát 6:4. Následně se oby týmy utkaly se Sigmou Olomouc. V tomto klání však již bylo vidět, že naši hráči již mají 30 minut v hale v nohách a čerstvému soupeři vzdorovali jen do poloviny utkání, kdy to bylo ještě 3:3. Potom však techničtější hráči Sigmy naše borce rozebírali a sázeli nám jednu branku za druhou. Konečné skóre prvního týmu se zastavilo na 5:10. Ani druhý tým nedopadl o moc lépe a dostal příděl 9:3. Jak jsem však již výše napsal, nešlo tady o výsledek, i když somozřejmě nikdy nikdo nechce zápas prohrát. Účel tento miniturnajový přátelák však naprosto splnil. Nastoupilo za nás na zkoušku několik nový hráčů a myslím si, že nezklamali. Ale jestli v týmu zůstanou, třeba alespoň na hostování, to se uvidí později.

Miniturnaj v Uherském Hradišti

8. prosince 2011 v 17:39 | R. Kvěťák |  Turnaje
V neděli 11.prosince 2011 se zúčastní naši kluci miniturnaje ve Sportovní hale u hlavního stadionu v Uherském Hradišti. Sraz je v 7.30 hod. na Vršavě!!!

Ve Slavičíně jsme 1.místo neobhájili

8. prosince 2011 v 17:20 | R. Kvěťák |  Turnaje

V sobotu 3.prosince 2011 se hráči FC Tescomy Zlín zúčastnili turnaje ve Slavičíně, kde ve zdejší hale uspořádal fotbalové zápolení klub FC Elseremo Brumov. 10 celků se tady utkalo ve dvou skupinách a bojovalo o vítězství. Naši kluci se v prvním zápase potkali s AS Trenčín a ještě minutu před koncem vedli 2:1. Jenže konec utkání absolutně nezvládli a 3 body darovali soupeři. Ve svém druhém vystoupení celkem zaslouženě podlehl náš tým ŠK Slovanu Bratislava 0:3. V zápase s 1.Valašským FC naši kluci nehráli špatně, ale neproměňování šancí a větší bojovnost rožnovského celku znamenalo další prohru 1:3. V posledním zápase ve skupině FC Tescoma Zlín nestačila ani na FC Vion Zlaté Moravce a prohrála 0:2. Poprvé v historii tak naši hráči nezískali ve skupině ani bod a zaslouženě skončili na posledním místě.

Čekala nás tedy jen skupina o 6. - 10.místo a výsledkově jsme ji začali tak, jak celou základní skupinu. Tentokrát jsme nestačili na Sigmu Olomouc a prohráli 2:3. I když herně to byl úplně jiný zápas a obrovskou snahu našich kluků je potřeba ocenit. Zlepšený výkon potom předvedli naši hráči i s MŠK Žilinou a za remízu 3:3 si do tabulky připsali první ! bod. Potom se Tescoma potkala opět s týmem AS Trenčín a stejně jako v prvním společném zápolení nedokázali naši kluci vedení udržet. Tentokrát však udrželi alespoň remízu 2:2. V posledním utkání na turnaji pak naši hráči rozstříleli 1. Valašský FC vysoko 5:0.

Na turnaji tak obsadila FC Tescoma Zlín 7.místo.Výsledky FC Tescomy Zlín:základní skupina B:

FC Tescoma Zlín - AS Trenčín - 2:3 (Kvěťák 2x)

FC Tescoma Zlín - ŠK Slovan Bratislava - 0:3

FC Tescoma Zlín - 1. Valašský FC - 1:3 (Slaměna)

FC Tescoma Zlín- FC Vion Zlaté Moravce 0:2skupina o 6. - 10. misto:

FC Tescoma Zlín- Sigma Olomouc - 2:3 (Slaměna, Gazda M.)

FC Tescoma Zlín - MŠK Žilina - 3:3 (Kolaja, Kvěťák, Gazda M.)

FC Tescoma Zlín - AS Trenčín - 2:2 (Vozník, Kvěťák)

FC Tescoma Zlín- 1. Valašský FC - 5:0 (Kvěťák 2x, Pafka 2x, Slaměna)

Rozpis zápasů ve Slavičíně

1. prosince 2011 v 20:39 | R. Kvěťák
V sobotu 3. prosince 2011 se zúčastníme turnaje, který opět pořádá FC Elseremo Brumov v hale ve Slavičíně. Sraz je v 7.30 hod. ve Slavičíně.
Turnaje se zúčastní tyto týmy:

skupina A
Elseremo Brumov
Povážská Bystrica
Sigma Olomouc
MŠK Žilina
FC Vítkovice
skupina B
Slovan Bratislava
AS Trenčín
1.FC Valašský
Tescoma Zlín
Zlaté Moravce

ROZPIS UTKÁNÍ: