--------------------------------------------------------------------------------------------

Chtěl bych za všechny rodiče poděkovat trenérům Filipovi Krejčiříkovi a Zdeňkovi Borýskovi, že to s našimi ratolestmi po celou přípravku vydrželi a hlavně za to, CO JE ZA CELOU TU DOBU NAUČILI !!!!!!!

TAKŽE TRÉŇOVÉ, DĚKUJEME A PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ DO DALŠÍ PRÁCE S MALOŠKAMA ROČNÍKU 2005!!!!!

Elseremo Brumov - Tescoma Zlín - 4:3

4. července 2011 v 22:46 | R. Kvěťák |  Přátelská utkání
Úplně poslední utkání pod trenérem Filipem Krejčiříkem odehráli naši hráči v sobotu 2.7.2011 proti svému tradičnímu rivalovi FC Elseremo Brumov. Přátelské utkání 2x 25minut, hrané u příležitosti oslav brumovské kopané, nedopadlo tentokrát pro žlutomodré tak, jak bychom si představovali. Omluvou našemu celku tentokrát může být, že z důvodu dovolených nebyl v komletní sestavě a vlastně už týden netrénoval. Ve žlutomodrých dresech se objevily i dvě nové tváře, které se pomalu budou zapracovávat do našeho týmu a určitě budou přínosem, což hned v prvním utkání dokázaly.
Domácí, hrající kombinační a nátlakový fotbal, náš tým v prvním poločase většinou přehrávali, ve druhé části se hra ale vyrovnala. Těsně před koncem utkání byl stav nerozhodný 3:3, ale nakonec jsme však domácím oslavy nepřekazili. V poslední minutě totiž spravedlivou výhru na stranu Brumova přiklonil Martin Šánek.
Branky Zlína: Adam Zajíček, Radek Kvěťák a Patrik Slaměna.

Fryšták - FC Tescoma Zlín 1:17

4. července 2011 v 22:10 | R. Kvěťák |  Přátelská utkání
V sobotu 25.6.2011 sehráli naši kluci přátelské utkání s mladšími žáky Fryštáku. Tento zápas se hrál jako součást oslav 80 let založení kopané ve Fryštáku a naši kluci domácím fanouškům moc radosti neudělali, neboť stříleli jednu branku za druhou. Nakonec se skóre zastavilo na 1:17, ale o výsledek tentokrát vůbec nešlo.