Fotbalové stránky FC Fastav Zlín, ročník 2000

--------------------------------------------------------------------------------------------

Rozpis zápasů v Nitře

3. ledna 2011 v 16:59 | R. Kvěťák |  Turnaje
            VÍZTEC SLOVAKIA CUP 2011.




SKUPINA A                                   
                               
FA NITRA
MODRÍ                                     
FC VÍTKOVICE                                           
PFA VION ZLATÉ MORAVCE                 
FA BRATISLAVA                                       

SKUPINA B

SK RAPID   WIEN
FA NITRA BIELI
CTF ČAŇA
FC ELSEREMO BRUMOV


SKUPINA C                                  

FERENCVÁROS BUDAPEST                   
FC TESCOMA ZLÍN                                   
DUKLA BANSKÁ BYSTRICA                   
RAVEN POVAŽSKÁ BYSTRICA             

SKUPINA D

FC ZBROJOVKA BRNO
AS TRENČÍN
MŠK ŽILINA
FC SIGMA OLOMOUC


ROZPIS ZÁPASOV ZÁKLADNÉ
SKUPINY A, B, C, D.


8:00 - 8:14 PFA VION : VÍTKOVICE

8:16 - 8: 30 RAVEN P. BYSTRICA : DUKLA B. BYSTRICA

8:32 - 8:46 AS TRENČÍN : MŠK ŽILINA

8:48 - 9:02 FA NITRA BIELI : ELSEREMO BRUMOV

9:04 - 9 :18 SIGMA OLOMOUC : ZBROJOVKA BRNO

9:20 - 9:34   FA NITRA MODRÍ : FA BRATISLAVA

9:36 - 9:50   TESCOMA ZLIN : DUKLA B. BYSTRICA

9:52 - 10:06 ELSEREMO BRUMOV : CFT ČAŇA

10:08 -10:22 FA NITRA MODRÍ : PFA VION ZM

10:24 - 10:38 FA BRATISLAVA : VÍTKOVICE

10:40 - 10:54 SIGMA OLOMOUC : MŠK ŽILINA

10:56 - 11: 10 AS TRENČÍN : ZBROJOVKA BRNO

11:12- 11:26   FA NITRA BIELI - CFT ČAŇA

11:28 -11:42   RAVEN P. BYSTRICA : TESCOMA ZLÍN

11:44 -11:58   FERENCVAROS : DUKLA B. BYSTRICA

12:00 -12:14   RAPID WIEN : ELSEREMO BRUMOV

12:16 -12:30   AS TRENČÍN : MŠK ŽILINA

12:32 - 12:46  PFA VION ZM : FA BRATISLAVA

12:48 -13:02   RAPID WIEN : FA NITRA BIELI

13:04 - 13:18  FERENCVAROS : TESCOMA ZLIN

13:20 - 13:34  SIGMA OLOMOUC : ZBROJOVKA BRNO

13:36 - 13:50  FA NITRA MODRÍ : FC VÍTKOVICE

13:52 -14:06  RAPID WIEN : CFT ČAŇA

14:08 -14:22  FERENCVÁROS :RAVEN P. BYSTRICA  


Mužstvá umiestnené na 1. a 2. mieste v základnej skupine A, B, C, D budú hrať o GOLD VÍZTEC SLOVAKIA CUP 2011.
Mužstvá umiestnené na 3. a 4. mieste v základnej skupine A, B, C, D budú hrať o SILVER VÍZTEC SLOVAKIA CUP 2011.




GOLD VÍZTEC SLOVAKIA CUP2011


Vytvoria sa dve štvorčlenné skupiny E a G, kde sa hrá systémom každý s každým.


SKUPINA E

1A, 2B, 2C, 1D

15:34 - 15.48 1A -2C
15:50 - 16:04 2B - 1D
18:14 - 18:28 1A - 2B

Nedeľa

08:00 - 8:14   1D - 2C
09:06 - 09:20 1A - 1D
10:10 - 10:24 2B-   2C


SKUPINA G

2A, 1B, 1C, 2D

16:06 - 16:20 2A -1B
16:22 - 16:36 1C - 2D
17:42 - 17:56 2A - 1C
17:58 - 18:12 1B - 2D

Nedeľa

08:48 - 09:04 2A - 2D
09:54 - 10:08 1B -1C



Zápasy o umiestnenie :

Mužstvá umiestnené na 3. a 4. mieste skupín E a G hrajú proti sebe systémom

11:02- 11:16   3E- 4G
11:18- 11:32   4E- 3G



Víťazi hrajú zápas o celkové 5. miesto.

13:26 - 13:40



Porazené mužstvá hrajú zápas o celkové 7. miesto

12:54 - 13:08



SEMIFINÁLE


12:06-12:20   1E - 2G
12:22-12:36   2E - 1G


FINÁLE

Porazené mužstvá zo semifinále hrajú zápas o 3. miesto

14:30 - 14 :50

Víťazi semifinálových zápasov hrajú vo finále turnaja.

 14:55 : 15:15



SILVER VÍZTEC SLOVAKIA CUP 2011

Mužstvá budú rozdelené do dvoch skupín F a H, kde sa bude hrať systémom každý s každým.



SKUPINA F

3A, 4B, 4C, 3D

14:30 - 14:44  3A - 4B
14:46 - 15:00  4C - 3D
16:38 - 16:52  3A - 4C
16:54 - 17:08  3D - 4B

Nedeľa

08:16 - 08:30  3A - 3D
09:22 - 09:36  4C - 4B



SKUPINA H

4A,3B,3C, 4D

15:02 - 15:16  4A- 3B
15:18 - 15:32  3C- 4D
17:10 - 17:24  4A -3C
17:26 - 17:40  3B -4D

Nedeľa

08:32 - 08:46  4A -4D
09:38 - 09:52  3C- 3B




Zápasy o umiestnenie :


Mužstvá umiestnené na 3 a 4. mieste skupín F a HG hrajú proti sebe systémom :

10:30 - 10:44 3F-4H
10:46 - 11:00 4F-3H



Porazené mužstvá hrajú zápas o celkové 7. miesto
12:38-12:52

Víťazi hrajú zápas o celkové 5. miesto.
13:10-13:24



SEMIFINÁLE.

11:34 - 11:48 1F -2H
11:50 - 12:04 2F- 1H


FINÁLE

Porazené mužstvá zo semifinále hrajú zápas o 3. miesto
13:42 - 14:02

Víťazi semifinálových zápasov hrajú vo finále turnaja.
14:05 - 14:25


15:20 Zápas výberu hviezd jednotlivých mužstiev proti výberu trénerov jednotlivých mužstiev.

15:35 Slávnostné ukončenie turnaja
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama