--------------------------------------------------------------------------------------------

Listopad 2010

Oprava propozic na turnaj Sparty Brno

22. listopadu 2010 v 23:19 | R. Kvěťák |  Turnaje
Pořadatelé, z důvodu účasti pouze 9 mužstev, mírně upravili propozice k sobotnímu turnaji.

Pozvánka na halový turnaj FC Sparta Brno

Pořadatel:                  FC Sparta Brno

Kategorie:                  Hráči narozeni po 1.1.2000 (U11)

Místo konání:            Sportovní hala Křenovice, Bratří Mrázků 635 (u Slavkova u Brna)

Termín:                      27.11.2010

trenéry)

Hrací doba:        1x 15min systém "každý s každým"

Počet týmů:              9

Počet hráčů:             4 + 1 (na soupisku max. 15 hráčů), střídání "hokejovým způsobem",nutné
                                  doložit registraci hráče nebo kartičku zdravotní pojišťovny.

Hodnocení:                3 body výhra, 1 bod remíza, 0 bodů prohra

Ceny:                         každý tým obdrží diplom, první 3 týmy obdrží pohár, první 3 týmy obdrží
                                   medaile a dále bude vyhodnocen nejlepší hráč, střelec a brankář turnaje.

Hrací doba:                        1x15min

Počet týmů:                         9 (každý s každým)

Počet hráčů:                       4 + 1 (na soupisku max. 15 hráčů), střídání "hokejovým způsobem",
                                            nutné doložit registraci hráče nebo kartičku zdravotní pojišťovny.

Vybavení:                            sálová obuv bez černé podrážky, chrániče, v případě shodných dresů
                                             dodá pořadatel rozlišovací dresy

Hodnocení:                         3 body výhra, 1 bod remíza, 0 bodů prohra

Ceny:                                  každý tým obdrží medaile a pohár, první 3 týmy obdrží
                                            pohár, medaile a dále bude vyhodnocen nejlepší hráč, střelec a
                                            brankář turnaje.

O pořadí rozhoduje:           počet bodů, vzájemné utkání, brankový rozdíl, větší počet vstřelených
                                            branek, 3 penalty.

Branky:                               házenkářské branky 3x2 m

Míč:                                      velikost č. 4

Rozhodčí:                            deleguje KR MěFS Brno

Hraje se sálovým míčem velikosti 4 podle pravidel pro malou kopanou s těmito úpravami:

-          Míč chycený do rukou a míč, který přejde brankovou čáru do autu, rozehrává brankář vždy pouze na vlastní polovinu hřiště. Tzn. míče se na vlastní polovině musí dotknout některý z hráčů v poli. Lze si míč vyhodit z brankoviště a poté jej překopnout přes polovinu hřiště. Při porušení tohoto pravidla následuje přímý kop z místa, kde míč přešel půlící čáru.
-          Při malé domů nesmí hrát brankář rukou. Za porušení tohoto pravidla následuje penalta. Penalta se nařizuje rovněž za hru brankáře rukou mimo brankoviště.
-          Jakékoli skluzy v souboji o míč jsou zakázány! Za porušení tohoto pravidla následuje přímý kop (v brankovišti penalta) z místa přestupku.
-          Všechny kopy jsou přímé, vzdálenost zdi min. 4 metry.
-          Na rozehrání jakékoliv standardní situace má rozehrávající mužstvo časový limit 5 vteřin! Při porušení časového limitu je mu odebrán míč a standardní situaci rozehrává soupeř. Rohy se kopou, auty se vhazují.
-          Při udělení žluté karty je potrestaný hráč vykázán na 2 minuty ze hřiště, mužstvo po tuto dobu hraje oslabeno.
-          Při udělení červené karty je potrestaný hráč vykázán na 2+2 minuty ze hřiště a do utkání již dále nesmí zasáhnout. Po uplynutí trestu může místo vyloučeného nastoupit jiný hráč.

Mužstvo uvedené v rozpise na prvním místě se považuje za domácí, rozehrává a má volbu
barvy dresů
.

Za chování a bezpečnost hráčů v celém areálu i za osobní věci v kabinách zodpovídají vedoucí a trenéři jednotlivých týmů!!! V případě jakéhokoli poškození vybavení haly, kabiny,aj., bude požadována náhrada škody!!!

Ubytování na Esprit Cupu v Praze

14. listopadu 2010 v 13:20 | R. Kvěťák |  Turnaje
Dostali jsme za příznivou cenu nabídku na ubytování v komfortním hotelu na turnaji Esprit Cup v Praze:

25. - 27. 2. 2011 / 2 noci
Počet osob bude upřesněn

Czk 300 / osoba ve dvouluzkovem, triluzkovem a ctyrluzkovem pokoj, noc vcetne snidane

IC HOTELS a.s. - Wellness Hotel STEP****
Malletova 1141
190 00 Praha 9

Propozice k turnaji - Sparta Brno

14. listopadu 2010 v 13:08 | R. Kvěťák |  Turnaje
Máme potvrzený nový turnaj, pořádaný Spartou Brno a zde jsou propozice:

Startovné:                  1.700,- Kč (zahrnuje pitný režim, drobné občerstvení pro 15 hráčů a dva                                     trenéry)

Přihlášky:                  poslední volné místo - uzávěrka 20.11.2010

Hrací doba:               1x 18min, 1x20min (dle počtu týmů může být upravena)

Počet týmů:               10 (dvě skupiny po 5 týmech), 8 (každý s každým)

Počet hráčů:              4 + 1 (na soupisku max. 15 hráčů), střídání "hokejovým způsobem",    nutné doložit registraci hráče nebo kartičku zdravotní pojišťovny.

Ceny:  každý tým obdrží diplom, první 3 týmy obdrží pohár, první 3 týmy obdrží medaile a dále bude vyhodnocen nejlepší hráč, střelec a brankář  turnaje.

Herní řád

Hrací doba:                        1x18min, 1x20min (dle počtu týmů může být upravena)

Počet týmů:                        10 (dvě skupiny po 5 týmech), 8 (každý s každým)

Počet hráčů:                       4 + 1 (na soupisku max. 15 hráčů), střídání "hokejovým způsobem", nutné doložit registraci hráče nebo kartičku zdravotní pojišťovny.

Vybavení: sálová obuv bez černé podrážky, chrániče, v případě shodných dresů dodá pořadatel rozlišovací dresy

Hodnocení:
3 body výhra, 1 bod remíza, 0 bodů prohra

Ceny:
každý tým obdrží diplom, první 3 týmy obdrží pohár, první 3 týmy obdrží medaile a dále bude vyhodnocen nejlepší hráč, střelec a brankář turnaje.

O pořadí rozhoduje:  počet bodů, zájemné utkání, brankový rozdíl, větší počet vstřelených branek, 3 penalty.

12. listopadu 2010 v 15:43 | R. Kvěťák |  Tréninkové plány
Protože je 17.listopadu státní svátek, trénink se v tento den ruší!!!!

.........................

8. - 9.1.2011NITRA...................................................

22.-23.1.2011

HRADEC KRÁLOVÉ

JAKO CUP

5.2.2011.ZLÍN......................................

8.11.FRYŠTÁK - AEROBIK18:00 - 19:00

ST10.11.5.ZŠ - HALA17:30.-.19:00..............

Do konce roku jsou ještě naplánované tyto turnaje:

11.12. 2010  -  Slavičín (pořádá Elseremo Brumov)

19.12. 2010 -   Hala Euronics Zlín (pořádá SK Zlín - Louky)

Tréninkový plán - listopad 2010

7. listopadu 2010 v 15:04 | R. Kvěťák |  Tréninkové plány
V měsíci listopadu budou kluci trénovat v pondělí, ve středu a v pátek následovně:

PONDĚLÍ - Fryšták, tělocvična 18.00 - 19.00 hod.   - aerobic

STŘEDA -  5.ZŠ, tělocvična, 18.00 - 19.00 hod.

PÁTEK - Vršava, umělá tráva, 17.00 - 18.30 hod.

V Dubnici nad Váhom druzí

7. listopadu 2010 v 12:18 | R. Kvěťák
Další z turnajů ze série Interligy odehráli fotbalisté FC Tescomy Zlín ročníku 2000 v sobotu 30.října 2010. Na stadiónu v Dubnici nad Váhom se na umělé trávě opět potkali se soupeři, s kterými bojovali před týdnem v Trenčíně.
V oslabené sestavě (chyběli Slaměna, Uhřík, Šťasta a Vozník) nastoupili nejprve k prvnímu utkání proti FC Slovácku. To oproti minulému týdnu bylo v daleko silnější sestavě a bylo to vidět. Do naší branky se místo nemocného Davida Šťasty postavil Lukáš Kadrle a šancím soupeře statečně vzdoroval jen do 8.minuty -0:1. Naši to však nevzdali a v 9.minutě po akci Martina Mikulky s Radkem Kvěťákem dorážkou vyrovnal Jirka Pafka. Ve 13.minutě dokonce Jakub Kolář strhl vedení na naši stranu - 2:1. To bylo ale od našich v tomto utkání vše. Soupeř naše hráče jak individuálně, tak v bojovnosti předčil a čtyřmi brankami utkání zvrátil na svou stranu. Nutno podotknout, že tentokrát zaslouženě, hráči z Uherského Hradiště zvítězili 6:2.
Do dalšího zápasu s AS Trenčínem ještě k tomu už nenastoupil Radek Kvěťák, který si z předchozího utkání odnesl pochroumaný kotník. Tedy ještě více oslabený zlínský celek nezačal utkání zrovna nejlépe a brzy prohrával 0:1. Ale tentokrát se žlutomodří nenechali zahanbit a v 8.minutě Jakub Kolář vyrovnal. Stejný hráč strhl v 15.minutě vedení na naši stranu a pak už kluci hru kontrolovali , zvláště když těsně před přestávkou přidal Martin Mikulka pojistku v podobě třetí trefy za záda trenčínského gólmana. Ve druhém poločase přidal čtvrtou branku Matěj Gazda a FC Tescoma tak zvítězila nad AS Trenčín 4:1.
V posledním utkání s domácí Dubnicí nad Váhom naši opět prohrávali, ale v poslední minutě 1.poločasu Honza Dvořáček vyrovnal. Ve 2.části hry již unavení zlínští borci ještě čtyřmi góly skóre navýšili, když po dvou trefách zaznamenali jak Jakub Kolář, tak Martin Malina. Konečné skóre tedy znělo 5:1 ve prospěch Zlína.
Bilance našeho mužstva na tomto turnaji tedy zní - 2.místo, jedna prohra a dvě výhry.

Sestava Zlína: Lukáš Kadrle, Daniel Kolář,Tobiáš Keprt, Dominik Horňák, Kryštof Gazda, Matěj Gazda, Radek Kvěťák, Jakub Kolář, Jiří Pafka, Jan Dvořáček, Martin Mikulka, Lukáš Kaláb, a Martin Malina.