Hrací systém:2 skupiny po 4 účastnících každý s každým. První dvě družstva z každé
skupiny hrají semifinále, rovněž družstva na 3. a 4. místě hrají do kříže a
následují utkání o umístění. Každé družstvo sehraje 5 utkání. O pořadí ve
skupině rozhoduje počet bodů, vzájemné utkání, brankový rozdíl, větší počet
vstřelených branek a los. Při nerozhodném výsledku utkání o umístění se
kopou 3 pokutové kopy a dále po jednom do rozhodnutí. Střídá se hokejovým
domácí. "Malá domů" do rukou brankáře není povolena. Brankářem vyhozený
míč musí dopadnout před polovinou hřiště na zem nebo ho musí převzít hráč.
Při porušení tohoto pravidla se zahrává přímý volný kop z půlící čáry.
Všechny volné kopy jsou přímé.
Ceny: první tři družstva obdrží pohár a medaile a dále je vyhodnocen nejlepší hráč,

18. listopadu 2009 v 19:44 | R. Kvěťák |  Turnaje
A ještě jedno video jsem našel na stránkách pořádající Kuřimi. Je ze zápasů Kuřim - Líšeň, Kuřim - Rajhrad a Kuřim - Zlín.

Video z vyhlášení na halovém turnaji FC Kuřim

16. listopadu 2009 v 19:29 | R. Kvěťák |  Turnaje
Dovolil jsem si vám nabídnout video z vyhlášení výsledků turnaje z Kuřimi, které pořadatelé zveřejnili na svých stránkách http://fckurimpripravka2000.txt.cz/.

Halovou sezónu jsme začali bronzem

16. listopadu 2009 v 19:20 | R. Kvěťák |  Turnaje
V neděli 15. listopadu 2009 se kluci FC Tescomy Zlín ročníku 2000 zúčastnili v Kuřimi prvního halového turnaje zimní sezóny 2009/2010. Tento turnaj se hrál systémem každý s každým a tak si naši fotbalisté zahráli celkem 6 utkání, která se hrála vždy 18.minut. Do prvního zápasu s Líšní nastoupili naši kluci odhodlaně a již v 5.minutě po samostatné akci rozlnil síť Jirka Pafka. Když v 8.minutě Jakub Kolář, po perfektně sehraném rohu s Martinem Mikulkou ,zvýšil na 2:0, a David Šťasta kryl několik šancí hostů, bylo o vítězi tohoto utkání rozhodnuto. A to ještě vítězství potvrdil Kuba Kolář, který opět po rohovém kopu, přidal třetí branku. V dalším utkání naši narazili na soupeře z Třebíče a po mdlém výkonu podlehli 0:3. Dvě branky dostali však až v závěru, když se pokoušeli vyrovnat jednogólový náskok svého soupeře. I v dalším utkání s Jihlavou se naši hráči trochu trápili, protože se nemohli stále vyrovnat s netradičním povrchem haly a líným míčem, který se na tomto povrchu zadrhával. O jedinou, vítěznou branku tohoto utkání se postaral Radek Kvěťák, který si sběhl na rohový kop od Martina Mikulky a prostřelil gólmana Jihlavy. V dalším zápase s domácím týmem FC Kuřim trápení našeho týmu trvalo až do 9.minuty, kdy po přihrávce Jakuba Koláře proměnil sólo Martin Mikulka. I v dalším průběhu hry naši kluci ne a ne se sžít s terénem a míčem, ale zlepšeným výkonem v tomto utkání svému soupeři nasázeli v závěru ještě 3 góly. Nejprve se v 17.minutě z pravé strany přesnou střelou prosadil Jirka Pafka a tentýž hráč si do statistik zapsal další branku ještě v téže minutě, když dorazil do branky míč po akci Kryštofa Gazdy. Čtvrtou a poslední branku zápasu pak přidal po nádherném sólu Jakub Kolář. V předposledním utkání na turnaji narazili kluci na Rajhrad a zdolali jej 1:0 brankou Martina Mikulky, který proměnil nařízenou penaltu za faul na Kubu Koláře. Před posledním utkáním tak bylo jasné, že pokud porazíme 1.FC Brno, staneme se vítězi turnaje. Pokud však prohrajeme, zkončíme až třetí. Naši kluci si vytvořili zpočátku tlak, ale ani Martin Mikulka, ani Radek Kvěťák své velmi pěkné individuální šance nezužitkovali a tak přišel trest. První střela na naši bránu se otřela o tyčku a skončila v síti. Od této doby bylo zase chvíli lepší Brno a svůj tlak zužitkovalo v druhou branku. Od 8.minuty pak naši kluci přitlačili svého soupeře na svou polovinu a ostřelovali jeho branku o sto šest. Jen gól ne a ne tam spadnout. Až v 15.minutě proměnil Martin Mikulka další skvělou akci a snížil na 1:2. Přestože hráči Brna už působili velmi unaveným dojmem a naši do nich bušili jedna báseň, do konce utkání už žádná branka nepadla. Hráči FC Tescomy Zlín tak za 12 bodů obdrželi bronzové medaile a halovou sezónu začali "na bedně"! Gratulujeme!

Nejlepším hráčem FC Tescomy Zlín na turnaji byl pořadateli vyhlášen Radek Kvěťák.

11. listopadu 2009 v 19:58 | R. Kvěťák
Protože někteří nepochopili, jak to bude v pátek 20. listopadu 2009, tak jen upozorňuji: trénink odpadá, ale všichni přijdou do restaurace U Barcuchů ve Zlíně na Mokré, kde budeme, stejně jako minulý rok, hrát bowling! Sálové kopačky s sebou!!!

potvrzeno

Nominace hráčů na jednotlivé turnaje bude trenéry vždy včas upřesněna a na našich stránkách zveřejněna!!!

Nominace na Kuřim

9. listopadu 2009 v 19:56 | R. Kvěťák |  Turnaje
Na turnaj v Kuřimi, který se uskuteční v neděli 15. listopadu 2009, trenéři nominovali tyto hráče:
PAFKA

SRAZ JE V 8.00 HOD. PŘED HALOU V KUŘIMI !!!!

Propozice k turnaji v Kuřimi

8. listopadu 2009 v 9:50 | R. Kvěťák |  Turnaje
FC Kuřim

Pozvánka na turnaj starších přípravek r. 2000 a mladší.

Turnaj se koná v neděli 15.11.2009 v nafukovací hale na stadionu FC - KUŘIM.
Startovné činí 1 500,-Kč.

Turnaje se zúčastní 7 mužstev. Hrát bude každý s každým.
O pořadí rozhoduje počet bodů, vzájemný zápas, celkové skóre, vyšší počet vstřelených branek, případně penaltový rozstřel ( 3x ).

7. 1.FC Brno

Hřiště s umělým povrchem, nutná halová obuv, branky na házenou.
Za chování a bezpečnost hráčů zodpovídají trenéři mužstev.

21. 14:40 - 14:58 Zlín - Brno

Po odehrání zápasů bude vyhlášení výsledků.

Valašské Klobouky - FC Tescoma Zlín 3:15

3. listopadu 2009 v 23:48 | R. Kvěťák |  Krajská soutěž
V pondělí 2.listopadu 2009 zlínští fotbalisté odcestovali k dohrávce do Valašských Klobouk. Tady se už v hodně sychravém počasí utkali s domácím týmem v přímém souboji o krále podzimní části Krajské soutěže sk. "C". Naši kluci však ze svého soupeře neměli vůbec žádný respekt a hned v 1.minutě šli brankou Kryštofa Gazdy do vedení. O perfektní centr z pravé strany se postaral Lukáš Kadrle, který potom ve 4.minutě poslal náš tým už do dvou gólového vedení, když zužitkoval další přesný centr. Tentokrát se na pravé straně uvolnil Víťa Staněk. V 11.minutě potom Kuba Kolář namířil přesně ze střední vzdálenosti k levé tyčce a zvýšil na 3:0. Že to půjde tak lehce, to čekal málokdo. Zvláště pak, když za další dvě minuty se po přihrávce Matěje Gazdy uvolnil Patrik Slaměna a střelou k tyči nedal domácímu gólmanovi šanci - 0:4. V 17.minutě se pak po velkém závaru nejlépe před brankou zorientoval Lukáš Kaláb a navýšil skóre na 0:5. Ve 21.minutě si pak stejný hráč situaci zopakoval - 0:6. Hned za další minutu "vypustil" svou další jedovku Jakub Kolář a domácí brankář lovil míč znovu ze sítě - 0:7. V poslední minutě této části hry pak Jirka Pafka všem ukázal, jak postupovat při ztrátě míče. Příkladně zabojoval, míč soupeři odebral zpátky a střelou pod víko ukončil poločasový brankostroj - 0:8. Skóre bylo pro domácí kruté, ale ti nedokázali ani z jedné šance překonat výborného Davida Šťastu, který hosty mnohokrát podržel.
Kdo čekal, že druhý poločas začne tak, jak první skončil, byl trochu zklamán. Naši hráči se sice snažili, ale spalovali jednu šanci za druhou. Ve 33.minutě dokonce domácí z ojedinělého proti útoku trefili tyčku. Potom si naši zahráli konečně účinný "ťukec" před brankou domácích a po narážečkách Kryštofa Gazdy a Jirky Pafky do prázdné brány doklepl Lukáš Kadrle - 0:9. Za minutu si stejní hráči situaci zopakovali - 0:10. Až ve 37.minutě se konečně radovali i hráči Valašských Klobouk a svým nejlepším střelcem Davidem Hrabinou snížili na 1:10. Ve 39.minutě pak ale hosté ze Zlína dvakrát udeřili. Nejprve našel Jiří Pafka Martina Mikulku a ten z dálky přesně trefil k tyčce a potom se ještě po samostatné akci další bombou pod břevno prezentoval Jakub Kolář. V domácí síti tak byl už tucet gólů. Ale to nebylo zdaleka všechno. Na 1:13 zvýšil po přihrávce Matěje Gazdy Lukáš Kaláb. Ve 45.minutě domácí sice snížili na 2:13, když se opět trefil nejlepší střelec soutěže David Hrabina, ale hned za minutu po dalším super ťukecu mezi Lukášem Kadrlem a Jirkou Pafkou posledně jmenovaný vstřelil čtrnáctý gól zlínského týmu. Ve 47.minutě hráči Valašských Klobouk opět výsledek korigovali, na 3:14 snížil jak jinak, než David Hrabina. Poslední slovo měl však David Dostálek, který po střele Kuby Koláře doklepl do odkryté brány a stanovil konečné skóre utkání na 3:15. Hosté ze Zlína tak ve Valašských Kloboukách velmi vysoko zvítězili a zaslouženě přezimují v tabulce na 1.místě. Hoši děkujeme!!!